Hizmetlerimiz

E-Ticaret Çözümleri 1
E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

Geleneksel ticaretin payı düşerken, E – ticaretin payı her geçen gün artıyor. Kurumunuz dijital çağa adım atmadı mı? Her geçen gün dijital dünya da bir mağaza daha açılıyor. Rakipleriniz sürekli olarak yeni iş kolları, yeni pazarlar ararken siz hale harekete geçmediniz mi? Prasoft sizler için kazandıran çözümler sunar.

Daha fazla
Prasoft Akademi 2
Dijital Pazarlama

Prasoft Akademi

Sizlerde e-ticaret veya dijital pazarlama alanında çalışmalara başlayıp bu alanlarda yeteri kadar kendinizi hazır bulmuyorsanız Prasoft’un e-ticaret ve dijital pazarlama gibi alanlarda verdiği eğitimlerden faydalanarak bu alanlarda yeteri kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Prasoft ile eğitime katılın.

Daha fazla
Dijital Pazarlama 3
Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama günümüzde hemen hemen herkesin zor sanıp büyük bir maddi yatırım sonucu yapılabileceğini sanmaktadır. Lakin sanıldığının aksine dijital pazarlama oldukça zor şartlar istemeden günümüzde Prasoft eğitimi alan ve Prasoft'un e-ticaret çözümlerinden faydalanarak yapılabilir.

Daha fazla
Web Tasarımı 4
Web Yazılım

Web Tasarımı

Firma yada kişiler sitelerini tanınmak için internette görüntüleyebileceği biçimde hayallerinde tasarladığı özel tasarımlarıdır. Hazırlanmış olan bu web tasarımı klasik, grafik ve tasarımdan ziyade tarayıcıların okuyabileceği HTML diline çevrilmesi gerekmektedir. Bu gibi web tasarım işlerini ise Prasoft sizler için yapmaktadır.

Daha fazla
Web Yazılımı 5
Web Yazılım

Web Yazılımı

Günümüzde herkes neredeyse her an bir işi çıktığında bir konu hakkında fikir veya sıkılıp zaman geçirmek için internet kullanmaktadır. İnternette her gün gelişen ve önem bakımından önemi her gün git gide artmaktadır. Artmasını sebebi ise de sitenin arka planda yazılan kod dilinin her geçen gün gelişmesidir.

Daha fazla