Hizmetlerimiz

E-Ticaret Çözümleri

Günümüzde birçok kişinin uğraştığı sektör olan ve bu sektörde çalışma yapılabilecek kadar son derece üst düzey eğitim, bilgi ve güncel bir yazılım kullanılabilecek ise oldukça kazanç ve kazançlar sağlayacağınız bir sektör haline gelmiştir. Sizinde ilgilendiğiniz ve günümüzde yapmak istediğiniz bir sektör haline dönüşmüş olan e-ticaret aynı zamanda ise zaten gerçek hayattada var olan bir sektördür. Peki nedir e-ticaret? Günümüzde kısacı var olan ticaret sistemidir. Sanal ortama geçerek ticaret sistemi e-ticaret sistemi olmuştur. Sizlerde eğer e-ticaretin sorunlarını çözen Prasoft gibi üst düzey çalışma ekibi ile çalışırsanız veya çalışma fırsatı bulursanız kolaylıkla çok fazla kazanç ve kazançlar sağlayabilirsiniz. Günümüzde gerçek hayatta yapılan ticaret gibi olan sanal ortamda yapılan e-ticaretinde zorlukları vardır. Bu zorluklarını çözümüne ise e-ticaret çözümü denilmektedir. Eğer sizde bu zorluklardan birini tespit edip çözerseniz tüm e-ticaret yapan ve piyasayada yer almayan bir çözümü pazarlayarak hem e-ticaret sitenizden kazanç sağlar hemde e-ticaret çözümünüzden büyük kazançlar sağlarsınız. Lakin bu gibi sorunları çözecek duruma gelebilmek için yıllardır e-ticaret çözümlerinin içinde olmanız gerekmektedir. İşte bu yüzden sizde eticarette sorun yaşamamak için Prasoft ile ilteşime geçin.

 

Peki sizin e-ticaret yaparken yaşadığınız en büyük sorun nedir? Prasoft sayfamizdan bizimle iletişime geçerek e-ticaret hakkında sorunlarınıza hem çözüm bulabiliriz hemde sizlerin e-ticareti kolaylaştıracak fikirlerinizi bize sunarak e-ticareti birlikte daha kolay bir hale getirebiliriz. Sizde e-ticaret hakkında eğitim veren Prasoft'tan e-ticaret ile ilgili birçok bilgi ve tecrübe edinebilirsiniz. Günümüzde e-ticaret alanında en büyük problem e-ticaret başladığınızda iyi bir entegre sistemine sahip olmak. Prasoft sizlere bu konuda Prapazar ile yardımcı olarak sizlere bir e-ticaret çözümü sunmaktadır. Eğer iyi bir entegre sitemine sahip değilseniz çok fazla paralar verip bir entegre sisteminize uygun bir şekilde yazmalısınız. Ama Prasoft bunu sizler için yapmış bulunmakta. Prasoft sayesinde sizde artık e-ticareti çok fazla bütçede para harcamadan yapabileceksiniz. Prasoft'un sizler için çıkardığı e-ticareti kolaylaştıran entegre, muhasebe, dosya paylaşım ve daha bir çok farklı alanda olan uygulamaları zorluklar yaşamadan kullanarak e-ticareti daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  

 

Prasoft'un E-ticaret Çözüm Ürünleri

Sizlerde e-ticaret yapımında ilk olarak bir entegre sistemine sahip olarak başlamanız gerekmektedir. Sizlerde kolay ve pratik bir şekilde çalışan bir entegre sistemi sayesinde e-ticaretini kolaylıkla yapabilirsiniz. Prasoft'tun e-ticareti kolaylaştıran entegre sistemi uygulamasının adı Prapazar son günlerde piyasaya çok hızlı bir şekilde girip diğer entegre sistemlerinden daha fazla bir etki yaratmıştır. Sizlerde Prapazar sayesinde diğer entegre sistemlerde olmayan rakip analizi ile sizinle aynı alanda rekabet eden firmaları analiz edip bir sonraki aya diğer rakip firmaların satış durumunu tahmin edip ona göre hareket ederek o ay daha az zarar edersiniz. Sizde Prasoft'tun bulut teknolojisine sahip olan uygulamasını kullanarak e-ticaret yapımında ürünlerinizi tek tek ve yavaş yüklemek yerine hızlı bir şekilde birden çok ürün yüklemesi yapabilirsiniz. Stok kodlarını kendi tüm pazar yerlerinizde otomatik olarak güncellemekte olup en iyi entegrasyon sistemi olma özelliği taşımaktadır Prapazar. Prapazarı incelemek ve demo talep ve kullanmaya başlayın.

 

Prasoft'un e-ticaret çözümleri oldukça fazladır. Sizlerde daha detaylı bir şekilde bu uygulamaları incelemek için e-ticaret çözüm paketlerimize göz atın. E-ticaret alanında diğer yaşadığımız bir sorun ise muhasebe konusudur. Günümüzde çok sayıda olan muhasebe programları olup kullanımı ise oldukça zor olmaktadır. Sizlerde kolay kullanımlı bir muhasebe programına sahip olmak istiyorsanız sizde Prasoft'tun Pranomi adlı yugulaması ile artık muhasebe sorunları yaşamaya son verin. Prasoft'tun diğer bir üzerinde çalıştığı e-ticaret çözümü ise Pracrm ile şirket birimlerinde çalışan personellerin kendi aralarındaki iletişim sağlanır. Herhangi başka bir platforma ihtiyaç duymaksızın kolayca iletişim sağlanır. Sizde Prasoft'un birçok e-ticaret çözümlerinden yararlanın.

Prasoft Ayrıcalıklar Dünyasına Hoşgeldiniz.

Prasoft olarak amacımız siz değerli müşterilerimize herzaman pratik çözümler sunmak olmuştur.