Hizmetlerimiz

Prasoft Akademi

Sizlerde e-ticaret veya dijital pazarlama alanında çalışmalara başlayıp bu alanlarda yeterli kadar kendinizi hazır bulmuyorsanız Prasoft’un e-ticaret ve dijital pazarlama gibi alanlarda verdiği eğitimlerden faydalanarak bu alanlarda yeteri kadar bilgi ve tecrübe sahibi olabilirsiniz. Sizlerde artık Prasoft ile kendinizi piyasada bulunan diğer firmalar gibi rekabet edebilecek düzeyde bilgiye sahip olup daha kolay rekabet edebileceksiniz. Prasoft’un e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında yeni başlayacaklar için çıkardığı uygulamalarını satın alarak aynı zamanda kullanım eğitiminide alarak e-ticaret ve dijital pazarlama gibi alanlarda kısa sürede büyük firmalar ile rekabet edebilecek düzeye gelebileceksiniz. Sizde artık e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında daha başarılı olup kazanç ve kazançlar sağlayacaksınız.

Hem zor hem de bu alanlarda yeni başlayan şirketler için deneyimli ve yaratıcı fikirler üretmeye açık bir ekip kurmak günümüzde firmalar için oldukça fazla bir bütçe ayırmaları gerekmektedir. Lakin Prasoft’un sizlerin bulunduğunuz çalışma ekibinize vereceği e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarındaki eğitimleri ile çalışma ekibiniz hem başarıya aç hem de yaratıcı ve yenilikçi düşüncelere açık bir ekip haline gelmiş olacak. Sizlerde uzun yıllardır alanında en iyi eğitimler veren Prasoft ile daha başarılı olabilirsiniz. E-ticaret ve dijital pazarlama gibi birçok alanında eğitim verebilmek için yurt dışında e-ticareti, dijital pazarlama, web yazılımı ve daha birçok alanda çalışmalar yapıp başarılı olan ülkelere gidip sistemlerini inceledikten sonra Türkiye’de bu alanda yeterli araştırmalardan sonra sizin sisteminize uygun eğitim vermektedir.

Sizlerde çekirdekten bir ekip kurup piyasada diğer firma ve ekiplerinden daha iyi olacak bir ekip için Prasoft’un sitesinden e-ticaret eğitim paketlerini inceleyin. Bu eğitin alan ekip sayesinde ise de sizde çok paralar kazanın. Prasoft’un verdiği eğitimleri sitesinden öğrenebilirsiniz. Prasoft e-ticaret ve dijital pazarlama gibi alanlara yeni başlayacak firmalar için ise yaptığı uygulamaların eğitimi veren ülkemizde tek firma olma özelliğini taşımaktadır. Sizlerde Prasoft’un sizler için yapmış olduğu e-ticaret ve dijital pazarlamayı kolaylaştıracak ürünlerini bütçenize uygun fiyatlara sahip olarak büyük firmalar ile kolaylıkla rekabet edebilirsiniz. Bu uygulamaların kullanımı için eğitimde veren Prasoft ile artık her şey çok daha kolay.

 

Prasoft Ürünleri Eğitimi

Prasoft’un e-ticareti ve dijital pazarlamayı kolaylaştıran Prapazar adlı ürünü ülkemizde en iyi ve alanında rekabet ettiği ürünlerden daha kullanışlı özelliklere sahip olan bir entegrasyon sistemidir. Prapazar’ın birden fazla özelliği bulunmaktadır. Sizlerde Prapazar entegrasyon sisteminin özelliklerini incelemek için Prapazar paketlerini inceleyebilir ve demo talep ederek bir süre ücretsiz kullanarak paketlerden size uygun olan paketi seçebilirsiniz. Prapazar’ın ücretsiz kullanım eğitimden de faydalanabilirsiniz. Prasoft’un daha birçok e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında projeleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi ise kısa süre içerisinde piyasaya çıkacak ve diğer muhasebe programlarından oldukça daha kullanışlı bir muhasebe programı olan Pranomi herkes tarafınca kolaylıkla kullanımı yapılabilecek bir muhasebe olup Prapazar gibi kullanımı hakkında eğitimde verilmektedir. Pracrm ise üzerinde çalışmaları sürdüren ekibiz sayesinde en kısa sürede bitecek olan bir başka e-ticareti ve dijital pazarlamayı kolaylaştıracak Prasoft’un ürünüdür. Pracrm online olarak müşteri ve personel takibini yapmanızı sağlayan bir uygulama olup bu alanda çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlerde Prasoft ve eğitimleri ile memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

Prasoft Ayrıcalıklar Dünyasına Hoşgeldiniz.

Prasoft olarak amacımız siz değerli müşterilerimize herzaman pratik çözümler sunmak olmuştur.