prasoft-markaniza-deger-katar.jpg

PraCRM Nedir?

PRACRM

Sizlerde eğer çalıştığınız alanda müşteriler ile dosya paylaşımı sırasında iş yerinizde hem çalışanlar hemde müşteriler ile bağlantı veya dosyalar aktarımı sırasında sorun veya sıkıntılar ile karşılaşıyor musunuz? Sizlerinde o zaman bu son derece ciddi ve çözümü zor olan sorununuzu Prasoft ekibi çözümünü PRACRM uygulaması ile buldu. Siz PRACRM ile artık evde, tatilde, internet ile herhangi bir cihazdan PRACRM uygulamasına girerek paylaşmak istediğiniz dosyalarınızı artık eskisi gibi zorluklar yaşamadan hemen hızlı bir şekilde paylaşmak istediğiniz kişiye rahatlıkla aktarabileceksiniz. Tabi kide PRACRM tek özelliği bu değilidir.

PRACRM birden çok daha fazla özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin birçoğu ise oldukça fazla etkileyicidir ve alanında çalışanlar için kolaylıklar sunan özellikleridir. Daha önce çalıştığınız müşterilerinizin veya yeni çalışmaya başlayacağınız müşterinin kayıt bilgilerini detaylı bir şekilde tutun PRACRM müşteriniz ile ilgili bir konuyu hemen bulmanızı sağlayacak. Tek ekran altında çalışmakta bulunduğunuz müşterinin bilgilerine kolaylıkla erişebileceksiniz. Başka bir platform kullanmadan iş yerinizde çalışmakta bulunan kişilerin birbirleri ile bağlantı ve iletişim kurmasını da sağlamaktadır. Kısacası PRACRM'i Prasoft yazılım ekibi e-ticaret ve diğer sektörleri daha kolay olması için çözüm ürünü olarak tasarlayıp son teknoloji yazılım sonucu PRACRM uygulamasını yapmışızdır.

Sizlerde eğer dosya paylaşımı ve iş yeri içerisinde dosya paylaşım ve şirket dışındaki çalışanlar ile iletişimi daha üst seviyelere çıkarmak istiyorsanız PRACRM tam sizlere göre bir uygulama. Sizlerde eğer PRACRM sitemizde inceledikten sonra uygulamamız ile ilgi bulunan paketlerde size uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Üst düzey alt yapıya sahip olan PRACRM ile artık iş yönetiminiz daha kolay bir hal almış olacak. İş yerinizde bulunan gerekli birimlere paylaşacağınız dosyaların raporlarını alarak daha kolay bir şekilde analiz edebilme imkanı bulacaksınız. PRACRM iş yerinizde bulunan bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarları gibi birçok teknolojik aletlerde dosya paylaşımı sırasında biriken verileri en aza indirmektedir PRACRM. İş yerinizde kullanmış olduğunuz ağ sistemini koruyan ve sürekli içerisinde dosya paylaşımı sırasında buluşan virüsleri tespit edip önlem alması da PRACRM en büyük özelliklerinden bir tanesidir. Sizde Prasoft sitesini ziyaret ederek PRACRM detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yazar: Prasoft

Prasoft

Yorumlar

Yorum Yap